ME VIDEO: Moderatorja e njohur sportive del pa të mbathura në TV, ngre këmbën mbi karrige dhe…

0
33

Në një moment, ajo nis të kërcejë mbi një karrige duke treguar më shumë seç duhet nën fustan. Featured image of article: ME VIDEO: Moderatorja e njohur sportive del pa të mbathura në TV, ngre këmbën mbi karrige dhe…Lei Kraja6 Tetor, 2020 22:15

TIRANË– Moderatorja e njohur e emisioneve sportive, Lei Kraja ka bërë xhiron e rrjetit me pjesëmarrjen e saj tek emisioni “Shiko kush luan”. Në një moment, ajo nis të kërcejë mbi një karrige duke treguar më shumë seç duhet nën fustan. 

Në momentin kur Kraja ngre këmbën, duket se nuk ka veshur të mbathura, ose janë në ngjyrë mishi ose siç njihet ndryshe “nude”.

https://streamable.com/e/4ycey8

Po ju si mendoni ka veshur të mbathura apo jo?

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here