Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa ballë dhe ku ishte epiqendra

0
19

18 TETOR 2020

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa

Një tërmet i fortë ka goditur pak çaste më parë Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa. Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa

sot.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here