LIVE/ Platforma ‘Deputeti që duam’, Edi Rama i pranishëm në qytetin e Elbasanit

0
44

Kryeministri Edi Rama do të jetë i pranishëm ditën e sotme në qytetin e Elbasanit për të folur mbi platformën ‘Deputeti që duam’.

TIRANE– Ditën e sotme në qytetin e Elbasanit do të jetë i pranishëm kryeministri Edi Rama dhe kryetari i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla. Ato do të jetë prezent në aktivitetin ‘Deputeti që Duam’ që do të startojë në orën 15:00 aty ku do të prezantohen detajet e reja për platformën online, ku i bëjnë thirrje të rinjve që të aplikojnë dhe të nominojnë dhe të jenë pjesë e partisë.

Kliko ketu qe te shikosh videon live

(A.B)/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here