E dinit ju/ Xhemi Shehu dhe gruaja e Gaz Pajës ngjajnë si dy pika uji, ja si duken

0
44

Diku ne nje cep te botes thuhet se gjendet nje person i cili ngjan shume si ne. Kjo teori nuk eshte edhe aq e gabuar pasi Xhemi Shehu na e ka vertetuar kete gje.

Moderatorja e njohur ka publikuar nje foto me sozine e saj e cila tani eshte e njohur per publikun shqiptar. Behet fjale per Ira Seferin, bashkeshorten e aktorit te humorit Gaz Paja.

Ira duket nje kopje e Xhemit edhe pse nuk ka lidhje gjaku me kete te fundit.Bukuroshet jane pothuajse identike me njera-tjetren dhe ngjajne sikur te jene binjake. Te gjithe kane mbetur te habitur pasi vajzat kane nje ngjashmeri ekstreme .

Moderatorja Xhemi Shehu eshte konsideruar prej vitesh si nje nga femrat me te bukura te showbiz-it dhe tani kesaj liste i eshte shtuar edhe Ira!

Kujtojme se Xhemi dhe Gazi kane nje shoqeri te mire keshtu qe dhe bashkeshortja e tij nuk mund te ishte jashte ketij rrethi.

Burimi:/lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here