Po ecte me biçikletë, automjeti përplas një person në Vaqarr, niset me urgjencë drejt spitalit.

0
33

Personi ende i pa identifikuar është transportuar për në spital ku dhe ka marrë ndihmën e parë.

23 Tetor, 2020 10:35

TIRANË- Autoritetet policore kanë njoftuar ditën e sotme se një i ri më biçikletë është përplasur nga një person më iniciale E.B. që po drejtonte automjetin. Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se ngjarja ka në fshatin Vaqarr.

Personi ende i pa identifikuar është transportuar për në spital ku dhe ka marrë ndihmën e parë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Burimi:/ dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here