VIDEO/ I paftuar në takimin e Ramës, shoqërohet me forcë ish-deputeti

0
37

23/10/2020

Incident në përurimin e shtëpisë së At Gjergj Fishtës.

Forcat e policisë shoqërojnë ish-deputetin Eduart Ndocaj.

Lajmi bëhet me dije nga Syri TV, që ka siguruar edhe videon e momentit të ndalimit të ish-deputetit.

Mësohet gjithashtu se shoqërimi i tij është bërë me argumentin se Ndocaj nuk ka ftese për këtë aktivitet ku do jetë dhe kryeministri Edi Rama.

https://video.syri.net/embed/5gkkN51MlKF1THt

Burimi:/SYRI.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here