Qeni luan bilardo si një profesionistë dhe video-ja është mahnitëse

0
46

 27/10/2020

 Qentë duan të luajnë me lodra, si dhe t’i bëjnë njerëzit të vrapojnë pas tyre, por ky qen i lezetshëm duket se ka një hobi të ri.

Atij i pëlqen të luajë bilardo dhe duket që është mjaft i mirë në të.

Një video disa sekondëshe e qenit që shihet duke luajtur bilardo si një profesionist është bërë virale në rrjete sociale.

E shpërndarë nga ish-basketbollisti amerikan Rex Chapman, videoja tregon qenin duke goditur gurët me putrat e tij.

https://video.syri.net/embed/TF9mvqK7sWAJVvL

Burimi:/SYRI.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here