GËZIM NË ÇASTE TMERRI/ TËRMETI NË IZMIR, MOMENTI KUR GRUAJA NXIRRET E GJALLË NGA RRËNOJAT

0
57

Fatmirësisht një grua është nxjerrë e gjallë nga rrënojat e ndërtesave të shembura në Izmir, si pasojë e një tërmeti 6,6 ballë që goditi qytetin ditën e sotme.

Momenti i shpëtimit të saj është duartrokitur dhe pritur me gëzim nga personat që ndodheshin aty.

Mediat vendase bëjnë me dije se si pasojë e lëkundjeve të tërmetit janë shembur disa ndërtesa, por deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me numrin e të lënduarve, teksa dyshohet se mund të ketë edhe viktima.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here