TËRMETI/ 6 TË PLAGOSUR NË GREQI, PARALAJMËROHET PËR TSUNAMI

0
48

Të dhënat e para nga Greqia raportojnë për 6 të plagosur në ishullin Samos nga tërmeti ndërsa raportohet edhe për cunami në ishullin Samos, po ashtu edhe në Turqi.

Tërmeti i rënë pak më parë në brigjet e Turqisë ka shkaktuar dëmë të mëdha në ndërtesa, ndërsa disa raportohet se janë rrëzuar.

Pamjet më poshtë vijnë nga Turqia dhe Greqia.

vijon…

FOTO GALERI

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here