“Do qëndroj në shtëpi!” Infektohet me koronavirus kryetarja e Bashkisë së…

0
16

Kryetarja e Bashkisë së Përmetit, Alma Hoxha është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo përmes një shënimi në faqen zyrtare të Bashkisë së Përmetit, duke konfirmuar se do të vazhdojë të qëndrojë në shtëpi.

Postimi i plotë:

Të nderuar bashkëqytetarë!

Për shkak të shfaqjes së disa simptomave të para, unë dhe familja ime jemi vetëdijësues duke respektuar rregullat dhe shmangur çdo kontakt të mundshëm.

Pak më parë, më konfirmuar rezultati pozitiv ndaj Covid-19, për këtë arsye do të vazhdojë të qëndrojë dhe të bëhet nga shtëpia deri në nivelin e gjendjes për një tjetër rikthyer sërish aktivitetet.

Ju uroj shëndet, kujdes për veten dhe afërmit.

Alma Hoxha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here