Ndalohet kamioni me njerëz të armatosur në Pensilvani, policia: Po shkonte drejt vendit të numërimit të votave

0
11

Policia e Filadelfias tha të premten se po heton një komplot të pretenduar për të sulmuar Qendrën e Konferencave të Pensilvanisë, ku po vazhdon numërimi i votave.

Policia tha se mori një informacion në lidhje me një kamion me njerëz të armatosur që po shkonte drejt vendit të numërimit të enjten. Ajo tha se kishte arrestuar dy persona dhe u kishte konfiskuar armët.

Burimi: VOA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here