“Do kërkoni dikë me të cilin t’i ndani fantazitë”, Meri Shehu nxjerr parashikimin për 12 shenjat e horoskopit

0
18

Dashi
Do keni nje njohje ne nje udhetim apo ne nje rrjet social ne diten e sotme. Kjo njohje mund te behet e rendesishme per ju ne vazhdim dhe me tej.

Demi
Do kerkoni te mbaheni fort pas nje pune e cila do ju sjell te ardhura dhe do kerkoni te investoni edhe ju me teper. Nje njohje erotike ne pune do filloj te marre epersi ne jeten tuaj.

Binjaket
Kjo dite eshte e rendesishme ne lidhje me jeten tuaj erotike dhe ne lidhje me dashurine tuaj. Si per ta shprehur ashtu edhe per te marre vendime.

Gaforrja
Do silleni shume kendshem ne familje por kjo do kete arsyen e vete. Pasi do jeni te lumtur me nje marredhenie te fshehte qe ju mbush shume shpirterisht.

Luani
Kushdo person i dashur qe del sot para jush dhe ju fal komunikim dhe gezim do behet automatikisht aleat ne jeten tuaj dhe do marri rendesi te mjaftueshme.

Virgjeresha
Ne jete do keni ate qe keni dashur Sot behet fjale per para dhe karriere dhe aspak per dashuri dhe ecuri marredheniesh ne cift. Do ti hidhni nga ballkoni robat e dashurise tuaj.

Peshorja
Sot eshte dite e madhe ne kuptimin se cfare te jepni dhe do merrni nga jeta. Plane njohje dhe afeksion ne shume raporte pune e personale

Akrepi
Te gjithe kercejne ne diell ju do kerceni nen driten e henes large madheshtise se marrdhenieve te zhurmshme. Po dikush sot do ju ndricoj naten

Shigjetari
Vetem ujku mungon qe te behet kerdia ne menyren se si e shikoni ju momnetin me urine e te shijuarit te cdo momnenti qe ju duket se jeta ju ka privuar

Bricjapi
Merreni me qetesisht dhe kendshem jeten duke i ulur pak notat e seriozitetit. Nuk kane vdekur te gjithe. Diku pas perdes dikush pret te filloni nga e para

Ujori
Do ndjeheni sot te rrethuar nga deshira dhe veprimtari qe kane ngjyra e optimizem. Pse jo te pranoni nje propozim per dalje ne ambiente me personale apo fillim te nje lidhjeje.

Peshqit
E bukura qendron tek forma dhe tek ngjyrat per ju sot. Por nderkohe do kerkoni edhe dike me te cilin ti ndani fantazite dhe enderimet tuaja.

Burimi: panorama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here