Ruçi i “impresionuar” nga Rama, i thur lavde dhe flet me superlativa për kryeministrin: Krenarë që e kemi lider! Është Edi, janë shumë vende bosh, pastaj vijnë…

0
30

Fieri është ndalesa e radhës e turit ‘Deputeti që duam’ që po zhvillon PS-ja.Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka marrë fjalën dhe ka folur me superlativa për kryeministrin Edi Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here