Shoqërimi dhe krijimi i miqësisë me njerëz që janë kaq të ndryshëm nga ne, nuk është e vështirë, por të jetosh nën të njëjtën çati mund të nxjerrë në dritë disa aspekte të karakterit që në kontekste të tjera nuk mund t’i vëresh...
Dashi 21 Mars – 19 Prill Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën sentimentale dhe atë profesionale. Gjërat pozitive...
DashiDisa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë ne çift gjate kësaj dite, por dashuria qe ju keni për njeri-tjetrin do i beje balle çdo gjeje. Beqaret do jene te pavëmendshëm ndaj ftesave qe do iu bëhen prandaj edhe sot kane për te mbetur...
Dashi Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t’ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin...
28 TETOR, 2020 DashiDita nis në mënyrën më të mirë për ju. Pas një muaji beteje, veçanërisht të brendshme, tani pritet një përmirësim i caktuar për ju. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një problem në dashuri. DemiNesër do të përjetoni një...
Dashi Dite mjaft intensive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do bëni çdo gjë vetëm qe te ndiheni sa me mire te jete e mundur. Beqaret nga ana tjetër pritet te kenë vështirësi te shumta për...
Ky është horoskopi për ditën e hënë 26 tetor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Projektet e reja të punës ju interesojnë...
24 TETOR, 2020 Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al. Dashi
Shenjat që i pret një fundjavë plot emocione, takime edhe për beqarët, çfarë kanë rezervuar yjet për ju/ Horoskopi 23 tetor 2020 Dashi Mos u shqetësoni: mëngjesi do të fillojë pak i tensionuar, por pasdite do jeni më...
Astrologu Jorgo Pulla ka bërë një përshkrim se si do reagojnë shenjat e horoskopit pas ndryshimit të orës. TIRANË- Të Dielën, 25 Tetor, ora do i kthejë akrepat një orë mbrapa, duke pranuar që do të errësohet më herët. Të gjithë e dimë se jo...