Home Tags Europa

Tag: europa

- Advertisement -

Get in touch

0FollowersFollow
0FollowersFollow
2,507FollowersFollow

Recent Posts

Most Popular

Kontrolli i financave të qeverisjes vendore nga KLSH, Meta letër Gjykatës Kushtetuese: Ekziston rreziku...

Presidenti Ilir Meta i është drejtuar me një letër Gjykatës Kushtetuese, pasi kjo e fundit me shumicë votash ka rrëzuar kërkesën e...

E BUJSHME/ Ronaldo shtyn Pirlon të largohet, tek Juventusi projektojnë rikthimin e madh në...

Në shtëpinë e Juventusit janë ditë të nxehta, jo vetëm sepse luajnë ditën e nesërme sfidën e prapambetur ndaj Napolit, por sepse...

“Njëqind dështimet e Ramës”/ Basha: Shqiptarët më të penalizuar nga korrupsioni! Paguajnë më shumë...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka renditur një tjetër dështim të kryeministrit Edi Rama. Në rrjetet sociale, Basha...

VIDEO- “Orari mësimor do të shtrihet deri në 16:00”/ Basha me të rinjtë në...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha bëri të ditur se kur të vijë në pushtet, në fushën e arsimit do të bëjë...

Vaksina kineze, gënjeshtrat politike dhe Shqipëria në mes

ARTUR ZHEJI Marshalli kërkon t’i fitojë zgjedhjet me çdo kusht. Duket qartë që nuk jeton...